Heroes of Dragon Age 1.6 (ios)

Heroes of Dragon Age

1.6
Heroes of Dragon Age
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    108

  • Üretici

    Electronic Arts

Heroes of Dragon Age, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip efsanevi bir rol yapma oyunudur.

Electronic Arts tarafından yayınlanan Heroes of Dragon Age, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri üç boyutlu bir rol yapma oyunudur.

Oyunda amacınız oyun içerisinde yer alan 100'lerce farklı karakter arasından sahip olacağınız kahramanlar ile kendi ordunuzu kurmak ve düşmanlarınıza meydan okuyarak efsaneler arasına adınızı yazdırmaktır.

Benzersiz ejderhaların, devasa canavarların ve efsanevi yaratıkların yer aldığı oyunda, bir yandan tek kişilik görevleri yaparken bir yandan da düşmanlarınıza karşı savaş vereceksiniz. Ayrıca eşsiz yaratıklara karşı savaş vereceğiniz etkinlikler sırasında farklı eşyalar kazanma şansına sahip olacaksınız.

Savaşlar sırasında kazanacağınız deneyim puanları sayesinde ordunuz içerisinde yer alan kahramanların seviyelerini yükseltebilir ve savaşlar sırasında rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Oldukça etkileyici üç boyutlu grafiklere ve benzersiz bir oynanışa sahip olan Heroes of Dragon Age'de sizler de yerinizi alarak, tüm dünyaya en iyi savaşçının kim olduğunu gösterebilirsiniz.

YORUMLAR