Hexomino 1.0.1 (ios)

Hexomino

Hexomino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexomino ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir bulmaca strateji oyunudur.

Hexomino tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve bir o kadar da zihni zorlayan bir bulmaca oyunudur. Hexomino’yu oynayabilmek için iyi bir gözlem yeteneğine, hızlı reflekslere ve biraz da matematik bilgisine sahip olmanız gerekiyor.

Oyun tamamen renkler, şekiller ve sayılar üzerine kurulu bir yapıya sahip. Strateji ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan oyundaki temel amaç sürekli olarak çıkan şekilleri renk ve sayı uyumlarına dikkat ederek oyun tahtası üzerinde dizmek. Uyumlu kombinasyonlarla yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Bu yüzden stratejinize dikkat etmeniz gerek ve oynayış stilinizi de belirlediğiniz strateji doğrultusunda ilerletmeniz erekiyor.

Oyunda gerçekleştirdiğiniz kombinasyonların hepsi farklı puanlara sahip. Örneğin aynı sayıların olduğu şekilleri kombine ederseniz düşük puan alıyorsunuz. Fakat aynı renkten aynı sayıların olduğu bir kombinasyon gerçekleştirirseniz en yüksek puanı alabilirsiniz.

Oyun son derece keyifli bir yapıya sahip. Eğer bulmaca oyunları dikkatinizi çekiyorsa Hexomino bu kategoride bulabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR