Hızlı Okuma 1.5.3 (ios)

Hızlı Okuma

Hızlı Okuma
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hızlı Okuma, 11 ülkede en iyi eğitim programı seçilen okuma ve hafıza gücünüzü artıran bir uygulamadır.

Hızlı Okuma, 11 ülkede en iyi eğitim programı seçilen ve 25’den fazla ülkede en iyi uygulamalar arasına girmeyi başarmış, okuma hızınızı etkileşimli alıştırmalarla artırmanıza yardımcı olan bir eğitim uygulamasıdır. Uygulamanın sunduğu eğlenceli ve öğretici interaktif alıştırmaları tamamlayarak okuma hızınızı artırmakla kalmayacak, hafıza gücünüzü de güçlendireceksiniz.

Zayıf ve güçlü noktalarınızı belirleyerek çalışma programınızı hazırlayan Hızlı Okuma ile durumunuzdaki ilerlemeleri istastiksel veriler üzerinden takip edebilir, her bir alıştırmanın sonucunu grafik üzerinde görebilir, her bir okuma parçası sonunda yöneltilen soruları yanıtlayarak hafıza gücünüzü test edebilirsiniz.

Hızlı ve etkili bir okuma için gerekli olan tüm becerileri kazanmanızı sağlayan hızlı okuma uygulamasından sekreterler, yöneticiler, sınava hazırlananlar, pazarlama elemanları ve günlük yarım saatten fazla okuma gerçekleştiren herkes için uygundur.

Eğer metinleri okurken çok zaman harcadığınızı düşüyorsanız, okurken konsantre sorunu yaşıyorsanız, bir okuduğunuzu bir daha hatırlayamıyorsanız Hızlı Okuma adlı bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz.