Horse Park Tycoon

Horse Park Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horse Park Tycoon, atlara meraklı çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi iOS oyunlarından biri.

Horse Park Tycoon, atlara ilgi duyan çocuğunuz için seçebileceğiniz en iyi mobil oyun. Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan oyunda farklı türde atların yer aldığı bir park oluşturuyor ve ziyaretçilerinizin parkınıza akın etmesini sağlamaya çalışıyorsunuz.

iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan Türkçe olarak gelen park işletme oyununda parkınıza sadece at yerleştirebiliyorsunuz. Farklı türde atlarla parkınızı yavaş yavaş dolduruyorsunuz. İlk işiniz atları tutacak çitleri oluşturmak. Çitleri yaptıktan sonra atlarınızı içerisine yerleştiriyorsunuz. Sonrasında yol yaparak parkınızı ziyaretçilere açmış oluyorsunuz.

Oyunun sadece çocuklar için yapıldığını hem basit görsellerden hem de oynanıştan anlayabiliyoruz. Görseller basit ancak göze hoş gelecek şekilde hazırlanmış ve çekici kılmak adına animasyonlar unutulmamış. Oynanış tarafında da bu basitlik hakim. Oyuna giriş yaptığınızda parkınızın temellerini nasıl atacağınız ve ziyaretçilerinizi artırmak için nasıl geliştireceğiniz gösteriliyor. Türkçe ve basit metinlerle hazırlanmış.

Bu tür oyunların olmazsa olmazı sosyal ağ entegrasyonu Horse Park Tycoon’da da karşımıza çıkıyor. Sosyal ağ hesaplarınızı bağlarsanız arkadaşlarınızla etkileşime geçebiliyorsunuz. Onların parkını ziyaret edebiliyor, parkınızı arkadaşlarınıza açabiliyorsunuz.