HoursTracker 2.11 (ios)

HoursTracker

HoursTracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Serbest zamanlı olarak çalışanların beğenecekleri bu uygulama ile vakit ve gelirlerinizin hesabını tutmak iPhone ve iPad cihazlarınızda çok daha kolay.

Yaptığımız işlerin doğru bir şekilde ölçülmesini sağlamak işlerin düzenli ve akıcı bir şekilde ilerlemesi için oldukça önemli. Bilhassa evden ve serbest olarak çalışanların vakitlerini doğru bir şekilde kullanabilmek için bazen yardımcı uygulamalara ihtiyaç duydukları kesin. Zira tek tek bir kronometreyle vakit tutmaya çalışmak oldukça yorucu ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Doğru şekilde iş ölçümünü ve fiyat hesaplamasını yapabilmek için daha gelişmiş zaman ölçme uygulamalarına gerek duyuluyor ve bu nedenle HoursTracker'a göz atmak isteyebilirsiniz.

HoursTracker uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda zamanı kolayca ölçebilmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi. Hem kolay kullanılır yapısı, hem de ücretsiz olması sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları içerisinde barındırıyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Günlük, haftalık ve aylık hesaplamalar
  • Otomatik zaman ve gelir hesaplama
  • Excel raporları hazırlama
  • Etiketler, filtreler ve görev yönetimi
  • Alarmlar ve uyarılar

Uygulamayı kullanırken irili ufaklı pek çok farklı işlevi siz de keşfedebileceksiniz ve bu işlevlerin işlerinizi oldukça kolaylaştırdığını söylemek mümkün. Uygulama içi satın alma seçenekleri ise görev ve zamanınızı ölçebilmek için oldukça değerli.

Eğer vaktinizi efor sarfetmeden kolayca ölçmek ve getirilerinizi hesaplamak isterseniz uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR