Huemory

Huemory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Huemory, görsel hafızanızı güçlendirmek amacıyla oynayabileceğiniz bir iOS oyunu.

Huemory, tek başınıza veyahut aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bir hafıza oyunu. Hem iPhone hem de iPad’le uyumlu olan oyunda dokunuşunuzla sihirli bir şekilde kaybolan renkli noktaları sırayla açarak ilerliyorsunuz.

Görsel hafızayı geliştirmeye yönelik harika bir oyun olduğunu düşündüğüm Huemory’de hangi oyun modunda oynarsak oynayalım rengarenk noktalardan oluşan bir ekran karşımıza geliyor. Amacımız ekrana serpiştirilmiş renkli noktaların yerini hafızamıza kazımak ve kaybolduklarında aynı renklerden gitmek suretiyle hepsini açmak. Renkli noktalara dokunurken hep aynı renkten gitmek durumundayız. Farklı bir renge dokunduğumuzda oyun sonlanmış oluyor.

Arkadaşımızla ekran ikiye bölünük şekilde veya farklı cihazlar üzerinden oynama seçeneğini de sunan hafıza geliştirme oyununda zorlandığımız bölümlerde kullanabildiğimiz güçlendiriciler de bulunmakta. Renkli noktaların yerini belli süreliğine görme, ekstra zaman kazanma, yaptığımız hatayı geri alma gibi sınırlı sayıda kullanıma sunulmuş yardımcılar yerinde kullandığımızda oldukça iş görüyor.

YORUMLAR