Hürriyet Kelime Oyunu

Hürriyet Kelime Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hürriyet Kelime Oyunu, Hürriyet'in çocuk kulübünde yer alan en popüler ve en sevilen kelime oyunlarından bir tanesidir.

Hürriyet Kelime Oyunu, verilen süre içerisinde size sorulan kelimeleri doğru tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli bir kelime oyunudur. Çocuklar hedef alınarak geliştirilen uygulama yetişkinler tarafından da rahatlıkla oynayabiliyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir yada sıkıldığınız zamanlarda eğlenebilirsiniz. Kelimeleri tahmin ederken her çizgiye bir harf gelecek şekile tahmin yapmalısınız. Doğru yere yazdığınız harfler siyah, doğru tahmin edip yanlış yere yazdığınız harfler yeşil ve yanlış harfler ise kırmızı renk ile gösteriliyor.

Oyunun kilit noktalarından bir tanesi size tanınan süre. Bu zaman dilimi içerisinde sorulan kelimeyi bulmalısınız. Tabi süre limiti ile birlikte bir de 5 deneme hakkınız bulunuyor. Deneme haklarınız dolmadan kelimeyi bulmalısınız.

Eğer çocuklarınız ile birlikte oyun oynamak istiyorsanız yada çocuklarınızın kelime dağarcıklarını geliştirmelerini sağlamak istiyorsanız Hürriyet Kelime Oyunu'nu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR