iFighter 2: The Pacific 1942 1.62 (ios)

iFighter 2: The Pacific 1942

iFighter 2: The Pacific 1942
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    EpicForce Entertainment Ltd

iFighter 2: The Pacific 1942 ücretsiz ve oldukça eğlenceli bir iOS oyunudur

Eğer çocukluğunuzda Raiden ve 1942 gibi atari oyunlarının karşısında harçlıklarınızı yiyip bitirdiyseniz iFighter 2: The Pacific 1942 kesinlikle denemeniz gereken bir ücretsiz iOS oyunudur.

Bu iki klasik uçak oyununun sunduğu eğlenceyi aynı şekilde iPhone ya da iPad'imize taşıyan iFighter 2: The Pacific 1942'de kuşbakışı görüş açısından uçağımızı yönetiyoruz. Yukarıdan aşağıya doğru üzerimize gelen düşman uçaklarını yok etmeye çalıştığımız oyunda farklı tipte silahlar edinebiliyor ve bu silahları geliştirebiliyoruz.

iFighter 2: The Pacific 1942'in hikayesi 2. Dünya Savaşı'nda geçmektedir. Pasifik Okyanusu üzerindeki Japon adalarında Japon İmparatorluğu'na karşı mücadele veren bir müttefik pilotunu kontrol ettiğimiz oyunda Japonlar'ı savaş dışı bırakarak zafere giden yolu açmaya çalışmaktayız. Dönemin uçakları ve uçak gemileri oyunda yer alırken oyunun hiç bitmeyen aksiyonu sürekli bir heyecan sunmaktadır. 

HD kalitede olan iFighter 2: The Pacific 1942 grafikleri göze oldukça hoş görünmektedir. Akıcı ve canlı patlama efektleri kolay kontrollerle birleşince oyundan alınan keyif de artmaktadır. Oyunda birçok farklı düşmanla karşılaşırken kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. iFighter 2: The Pacific 1942'de 7 değişik görev bizleri beklemekte. Bunun yanında 3 farklı zorluk seviyesi ve survival modu ile yeteneklerimizi sınamamıza imkan tanınmakta.

Oyunda 10 farklı 2. Dünya Savaşı uçağından birini kontrol edebilmekteyiz. Devasa bombardıman uçakları ve Japon avcı uçaklarıyla yüzleşiyor ve bu uçaklarımızın kendine has yeteneklerini sergileyebiliyoruz. Eğer klasik tada sahip olan ve görsel olarak geliştirilmiş oyunlardan hoşlanıyorsanız iFighter 2: The Pacific 1942'yi denemenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR