ikinciyeni 1.3 (ios)

ikinciyeni

1.3
ikinciyeni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ikinciyeni, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ikinci el araba kontrolleri yaparak açık arttırma ile satın alabileceğiniz güvenilir bir iOS uygulaması.

ikinciyeni, ikinci el araç almak isteyen ama arabalar hakkında çok fazla bilgisi olmayan kişilere hem satın alabilecekleri arabalar sunan hem de arabalar hakkındaki tüm bilgileri detaylı olarak gösteren güvenilir ve yararlı bir iOS uygulaması.

Çelik Motor'un sahibi olduğu ikinciyeni, açık arttırma yöntemi ile kullanıcılrı yeni arabalarıyla buluşturn bir sisteme sahip. Bu uygulamayı kullanarak araba satın alabilmek için ilk olarak üye olmanız gerekiyor. Ayrıca açık arttırmalara katılmak için kredi kartınız ile ön ödeme yapmanız gerekiyor.

İstediğiniz araçları bulduktan sonra açık arttırmaya girerek açık arttırmayı kazanmanız durumunda satın alabiliyorsunuz. Araçlar ilk açık arttırmaya çıktıklarında piyasa değerlerinden daha düşük fiyatta oluyorlar ve açık arttırmanın durumuna göre son fiyatlarına ulaşıyorlar. Siz de yeni bir araba almayı düşünüyorsanız ikinciyeni uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR