Infinite Myths

Infinite Myths
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , İsveççe

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    Pocket_Studio

Infinite Myths, online olarak diğer oyunculara karşı savaşlar vereceğiniz heyecanlı ve sürükleyici bir iOS kart oyunu.

Infinite Myths, kendi kart destenizi oluşturarak sürekli yeni kartlar ekleyip genişletmeniz gereken bir iOS kart oyunu. CCD olarak adlandırılan toplanabilir kart oyunu olan Infinite Myths, oldukça heyecanlı bir oyun diyebilirim. iPhone ve iPad sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyunda kendi kahramanınızı seçiyor yada kahraman kartlarını toplamaya çalışıyorsunuz.

Oyunda online olarak diğer oyuncular ile savaşırken tüm kararlar size ait. Yani galibiyet yada mağlubiyetinizi tamamen vereceğiniz kararlar belirliyor. Eğer kart oyunlarında iyiyseniz ve güzel stratejiler uygulayabiliyorsanız bu oyunda başarılı olma şansınız yüksek. Eğer kart oyunlarına yeniyseniz bir süre sonra daha başarılı olabiliyorsunuz.

4 farklı ırk, 5 farklı özel güç ve yüzlerce yeteneğin bulunduğu kartları zamanla toplayarak kart destenizi güçlendireceğiniz oyunda sürekli yeni keşfedecek bir şeyleriniz oluyor. Bu da oyundan hiç bir zaman sıkılmamanızı ve heyecanınızı korumanızı sağlıyor.

Oldukça başarılı ve etkileyici grafiklere sahip olan Infinite Myths'in oyun içi müzikleri de oldukça eğlenceli.

Oyunda başarılı olmak istiyorsanız size kilit bir nokta söyleyeyim. Tek bir strateji ve kart destesine bağlı kalmayarak, farklı kart desteleri ile birlikte farklı stratejiler geliştirmeye çalışın ve bu denediğiniz kart desteleri ile birlikte stratejinizin ne kadar etkili olduğunu rakipler üzerinde uygulayın. Böylece kendinizi sürekli geliştirerek en iyi kart destesi kombinasyonlarını bulabiliyorsunuz.

Oyunu iOS mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirbiliyorsunuz. Fakat daha hızlı bir şekilde kart destesi oluşturmak istiyorsanız, oyun içi mağazada satılan elmaslardan alarak yeni kartlar alabilirsiniz. Eğer para ödemek istemiyorsanız düşmanlarınızı yenerek elmas biriktirebiliyorsunuz. Yani oyunu oynamak için ücret ödemenize gerek kalmıyor.

YORUMLAR