Inventioneers 1.0.7 (ios)

Inventioneers

Inventioneers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Filimundus AB

Inventioneers iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz fizik tabanlı bir bulmaca oyunudur.

Inventioneers örneğine az rastlanır türden bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda akılcı bir şekilde tasarlanmış bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyunda birbirinden yaratıcı ve tuhaf araç gereçlere sahip karakterler mevcut. Bu karakterleri kullanarak problemleri çözmeye ve bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Inventioneers’ta da bölümler üç yıldız üzerinden hesaplanıyor. Bölümleri başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için fizik kurallarını asla aklımızdan çıkartmamamız gerekiyor. Nesnelerin düşebileceği yerleri, açıları ve etki-tepki gibi bileşenleri hesaba katarak hareket etmeliyiz.

Oyunun ilk bölümünde tam tamına 14 farklı buluş mevcut. Bu buluşlar diğer bölümlerde değişiyor ve sayısal olarak artıyor. Oyunda toplamda 5 kısım ve bu kısımlara serpiştirilmiş onlarca bölüm bulunuyor.

Genel olarak Inventioneers başarılı bir atmosfer sunuyor. Uzun süre oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Inventioneers’ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR