iSniper 3D Arctic Warfare 1.1 (ios)

iSniper 3D Arctic Warfare

1.1
iSniper 3D Arctic Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSniper 3D Arctic Warfare, kullanacağınız uzak menzilli sniper silahı ile düşmanlarınızı yok etmeniz gereken muhteşem bir iOS aksiyon oyunudur.

iSniper 3D Arctic Warfare, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Gelişmiş grafikleri ve heyecanlı oyun yapısı ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran iSniper 3D Arctic Warfare, bilgisayarınızda oynayabileceğiniz oyunların kalitesinde diyebilirim.

Mobil cihazlarınız üzerinde bu tür aksiyon oyunları oynamak oldukça eğlencelidir. Bu nedenle bir çok geliştirici bu tür oyunlar geliştirmeye devam etmektedir. iSniper 3D Arctic Warfare benzer oyunlardan farkı ise oldukça gelişmiş oyun içi grafiklere sahip olmasıdır.

Oyun içerisinde Sniper kullanan Glous Miller'ın kontrolünü sağlayarak uzak mesafeden düşmanlarınızı vurmaya çalışacaksınız. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız, silahınızı düzenli olarak geliştirmeli ve gittikçe zorlaşan bölümlerde size verilen görevleri tamamlamalısınız.

Etkileyici 3 boyutlu grafiklerle donatılan oyun içerisinde hikaye ve sınırsız olarak 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Hikaye modunda tahmin edeceğiniz üzere, size verilen görevleri sırayla yerine getirmeye çalışıosunuz. sınırsız oyun modunda ise herhangi bir limit olmadan düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda kullanmak için seçebileceğiniz 10 farklı silah bulunmaktadır. En çok hoşunuza gideni seçerek geliştirmeli ve düşmanlarınızı yok etmelisiniz.

Genel olarak heyecanlı oyun yapısına sahip olan ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir oyun olan iSniper 3D Arctic Warfare'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR