Jelly Zoo

Jelly Zoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Zoo, bulmaca ve eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin kısa sürede favorisi olacak bir yapım.

Jelly Zoo, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen pek çok ücretli rakibinde göremediğimiz kaliteyi sunmayı başaran Jelly Zoo'daki temel amacımız aynı renkli jöleleri birleştirmek ve bölümleri bu şekilde tamamlamak.

Bu mücadelemiz esnasında bizlere sevimli hayvanlar eşlik ediyor. Jölelerin tepesinde mahsur kalmış olan bu sevimli yaratıkları kurtarmak için çok hızlı bir şekilde jöleleri eritmemiz gerekiyor. İlk birkaç bölm kolay olsa da zorluk seviyesi kademeli olarak artık gösteriyor.

Neyse ki bölümler zorlaşsa dahi güçlendirici ve bonuslar sayesinde jöleleri topluca eritme şansına sahip oluyoruz. Kontroller son derece basit ve her oyunseverin kolayca kullanabileceği türden. Parmağımızı eşleştirmek istediğimiz jölelerin üzerinde gezdirmemiz yetiyor.

Oyunun en dikkat çeken yönleri arasında grafikleri geliyor. Son derece canlı görünen ve özenle hazırlanmış olan bu grafikler oyunun kalite seviyesini yükseltiyor. Eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan animasyonlar hayranlık uyandıracak cinsten.

Çocuklara hitap ediyor gibi görünse de bu oyunu yetişkinler de büyük bir zevkle oynayacaktır.

YORUMLAR