Jump.Now 1.3.0 (ios)

Jump.Now

Jump.Now
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump.Now, iOS cihazlarda ücretsiz oynanabilir yerli yapım refleks oyunu.

Jump.Now, yerli yapım refleks oyunu olarak iOS platformunda öne çıkıyor. Vaktin geçmek bilmediği durumlarda açıp kafa yormadan oynanabilecek süper eğlenceli bir yapım. Odaklanma, hız ve sabır üçlüsünü gerektiren mobil oyunlara ayrı ilginiz varsa indirmenizi tavsiye ederim.

iPhone ve iPad’de oynanabilir yüzlerce top oyunu arasından sade, günümüz tasarım çizgilerini taşıyan görselleri, reklam çıkarmadan oynanış sunması ve seviyeleriyle ayrılan Jump. Now! Oyununda farklı renklerde topu tuzaklarla dolu platformda ilerletmeye çalışıyorsunuz. Yerde ve platformun ucuna özenle yerleştirilmiş çiviler, dokunduğu yeri küle çeviren çarklar, değdiniz anda parçacıklarınıza ayıran lazerler dahil onlarca engelden sıyrılmanızı isteyen oyunun ritmi hiç düşmüyor.

Kontrol sistemine geçtiğimizde topu kontrol etmenin çok basit ancak ilerlemenin zor olduğunu söyleyebilirim. Top kendiliğinden yuvarlandığından size sadece engel göründüğü vakit dokunarak zıplamak kalıyor. Gayet basit bu hareketi yeterince hızlı yapmadığınızda oyuna başladığınız gibi veda ediyorsunuz.