Kaboom

Kaboom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaboom sayesinde farklı kanallar üzerinden kendini imha eden mesajlar gönderebiliyoruz.

Kaboom, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kendini imha eden mesajlar gönderme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Popüler VPN servislerinden olan HotSpot Shield tarafından tasarlanan bu uygulama sayesinde farklı kanallar üzerinden kendi kendisini yok eden mesajlar gönderebilme şansına sahip oluyoruz.

Kaboom'un benzerine rastlamak mümkün olsa da bu uygulamayı diğerlerinden ayıran önemli noktalar var. Örneğin Kaboom sadece mesajlarda değil sosyal medya üzerinden yapacağımız paylaşımlarda da kullanılabiliyor.

Daha açık anlatmak gerekirse; Facebook, Twitter ve hatta WhatsApp üzerinden göndereceğimiz mesajları dahi Kaboom sayesinde belirli bir süreden sonra yok olacak şekilde ayarlayabiliyoruz. Bu da uygulamayı diğerlerinden daha farklı ve kullanışlı kılıyor.

Arkadaşlarınız arasında yaptığınız görüşmeleri kendi kendine imha eden mesajlarla güvene almak ve sosyal medya paylaşımlarınızı gerekli kişilere ulaştıktan sonra imha etmek istiyorsanız Kaboom işinize yarayacaktır.