Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • ÜRETİCİ

    Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi uygulaması ile iOS cihazınızı kullanarak kullanışlı bilgilere ulaşabilirsiniz

Kadıköy Belediyesi mobil uygulaması Kadıköy belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımıza belediyeleri ile daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurma, yararlı ve kullanışlı bilgilere, haber ve duyurulara ulaşma ve vergi işlemleri için borç sorgulama ve borç ödeme imkanı veren bir uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir belediye uygulaması olan Kadıköy Belediyesi sayesinde günlük hayatınızda karşılaştığınız belediye hizmetleri ile ilgili sıkıntıları ve önerilerinizi kolayca Kadıköy Belediyesi'ne iletebilmektesiniz. Uygulama bu iş için kendi içerisinde özel bir modüle yer veriyor ve belediye binasına uğramadan belediye ile iletişime geçmenize imkan tanıyor. Benzer şekilde uygulama belediyeye uğramadan vergi borcunuzu sorgulamanıza ve kredi kartınızı kullanarak vergi borcunuzu ödemenize olanak sağlıyor.

Kadıköy Belediyesi uygulaması ile Kadıköy Belediyesi tarafından yayınlanan güncel duyurulara ve haberlere ulaşabilmektesiniz. Bunun yanında belediye çapında düzenlenecek etkinliklerle ilgili tarihlere ve detaylara da uygulamayı kullanarak erişebiliyorsunuz.

Kadıköy Belediyesi akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak güncel ihalelere erişmenizi mümkün kılıyor. Uygulama içerisinde yer alan kent rehberi sayesinde sağlık kurumları gibi önemli kuruluşların konumlarına ve adres gibi iletişim bilgilerine erişebilmektesiniz.

YORUMLAR