Kahve Kap

Kahve Kap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahve Kap indirimli olarak kahve içmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır

Kahve Kap kullanıcılara kahve içmek için avantajlı paketler ve indirimler sunan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Kahve Kap temel olarak size Kahve Kap'ın avantaj paketlerinden birini seçip indirimli kahve fiyatlarından yararlanma imkanı veriyor. Şu an için sadece İstanbul içinde hizmet veren Kahve Kap size yakın noktalarda yeni kahve içme yerleri keşfetme imkanı veriyor. Eğer düzenli olarak kahve içiyorsanız Kahve Kap oldukça işinize yarayabilir.

Kahve Kap'ın avantaj paketleri 3 başlık altında toplanmış, Klasik, Ekstra ve Premium Paket adı altında toplanan bu paketlerin her biri altında farklı kahve türleri yer almakta. Bu sayede kahve içme keyfinize en uygun paketi seçebiliyorsunuz. Avantaj paketlerinden birini satın aldıktan sonra ise o pkaetin size sunduğu indirimli fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Bu iş için Kahve Kap ağı içersinde yer alan bir kahveciyi ziyaret edebilirsiniz.

Kahve Kap ile kahve içerceğiniz yeri belirledikten sonra içmek istediğiniz kahve türünü ve boyunu belirliyorsunuz. Sonrasında baristaya telefonunuzu göstererek sipariş kodunuzu onaylatıyorsunuz. Bu sayede kasa sırası bekleme derdinden kurtuluyorsunuz.

YORUMLAR