KapGel 1.1 (ios)

KapGel

1.1
KapGel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KapGel iPhone uygulaması ile dışarıya servis yapmayan iş yerlerinden istediğiniz ürünü kapınıza kadar getirtebiliyorsunuz.

KapGel, internet üzerinden sıklıkla alışveriş yapıyorsanız iPhone’unuzdan eksik olmaması gereken bir uygulama. Dışarıya servisi olmayan yerlerden seçtiğiniz ürünleri sizin yerinize satın alarak iş veya ev adrenize getiren harika bir servis.

İnternet üzerinde alışveriş yaparken sadece mağazadan satın alınabilen diğer bir deyişle eve teslim etme hizmeti sunmayan sitelerle kesinlikle karşılaşmışsınızdır. Beğendiğiniz ürünü mağazadan satın alacak zamanınız, enerjiniz yoksa zorlukla bulduğunuz o üründen vazgeçmek durumunda kalırsınız. KapGel, bu sorunu yaşayanlara hizmet veren bir site ve iPhone kullanıcılarına özel hazırladıkları uygulamaları da var.

Evlere servis yapmayan mekanlardan istediğiniz ürünü sizin için kapınıza kadar getirten bir iş modeli olan Postmates sadece yurt dışında değil, ülkemizde de kullanılmakta. KapGel de bunlardan biri. iPhone’unuza ücretsiz indirebileceğiniz uygulama ile teknolojiden modaya, yemekten alışverişe farklı kategorilere giren ürünlerden seçim yapma, kapınıza getirtme şansına sahipsiniz. Tabii ki KapGel, seçtiğiniz ürünü temin etme ve adresinize kadar ulaştırma işini ücretsiz yapmıyor. Seçtiğiniz ürün ne olursa olsun hizmet bedeli altında ek 4.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında bir şey ödemediğinizi ayrıca belirteyim.

Şu anda 500’e yakın dükkan ve 5000’e yakın ürün seçeneği ile İstanbul’da belli noktalarda hizmet veren KapGel’in iPhone uygulaması üzerinden hafta içi her gün ve Cumartesi 20.00’a kadar sipariş verebiliyorsunuz. Unutmadan uygulamayı kullanabilmek için Facebook hesabınızla veya mail adresinizle bir üyelik oluşturmanız gerekiyor.

YORUMLAR