Karadelik

Karadelik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yörüngeden yörüngeye sıçrayarak, karadeliğin sizi içine çekmesini engellemeye çalışın.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda bağımlılık yapacak bir oyun arıyorsanız, Karadelik oyununu mutlaka denemelisiniz.

Karadelik oyunu, adından da anlaşılacağı üzere karadeliğin sizi içine çekmesini engellemek üzerine tasarlanmış. Yörüngedeki her şeyi içine çeken karadelikten korunmak için, ekrana tıklayarak yörüngeden yörüngeye atlamanız gerekiyor. Isınma Turları, Daha Yeni Başlıyoruz ve Şimdi İşin Zor adlı birbirinden zorlu 3 farklı seviye bulunan oyunda işiniz oldukça zor. Yörünge karadeliğe doğru hareket ederken, düşmanınız olan kırmızı noktalardan da korunmanız gerekiyor. Yörünge değiştirirken bu kırmızı noktalara dokunduğunuzda oyun bitiyor ve en baştan başlıyorsunuz. Oyunda puan toplamak için de uzay boşluğundan gelen yıldızları toplamanız gerekiyor.

Karadeliğe ne kadar yakın olursanız ve bu kısımda ne kadar çok yıldız toplarsanız, kazanacağınız puanın da o kadar yüksek olacağını bilmenizde fayda var. Ayrıca, kırmızı noktalara takılmadan puan toplayabilmeniz için de yörüngeye yerleşen kalkanları yakalamanız gerekiyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızda arcade oyunları oynamayı seviyorsanız, eğlenceli vakit geçireceğinizi düşündüğüm Karadelik uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve yükleyebilirsiniz.