Karate Man

Karate Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karate Man ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur

Karate Man eğer basit ve bağımlılık yapıcı bir beceri oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Karate Man'da dünyanın en iyi karate ustası olmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız ustalığını kanıtlayabilmek için dev bir ağacı yumruklarıyla parçalamaya çalışıyor. Bu dev ağacı her yumrukladığımda ağactan bir parça kopuyor ve ağaç kısalıyor. Ağac kısaldıkça da ağacın dalları aşağıya iniyor. Ağacı parçalamaya devam etmek için de bu dallardan kaçmamız gerekiyor.

Karate Man reflekslerinizi sınayan bir beceri oyunu; çünkü oyunda zamana karşı yarışıyoruz ve bu kısa süre içerisinde ağacı kısaltabildiğimiz kadar kısaltmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki tek engel ise ağacın dalları. Ağacı ne kadar hızlı parçalarsak dallar da o kadar hızlı aşağıya iniyor. Kahramanımız ağacın sağını veya solunu yumruklayabiliyor. Dalalrdan kaçmak için zamanında sağa veya sola geçmemiz gerekiyor. Bu iş için ekranın sağına veya soluna dokunmamız yeterli.

Karate Man içerisinde farklı kahramanların kilidini yüksek puanlar yakaladıkça açabiliyoruz. Eğer oyunda arkadaşlarınızla rekabet ederseniz yüksek puan yakalama yarışına giriyorsunuz ve oyunu elinizden bırakamıyorsunuz.