Kaskopilot 1.0.1 (ios)

Kaskopilot

Kaskopilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaskopilot, Groupama Sigorta'da araç kaskosu yaptıranların iPhone ve iPad'leri üzerinde kullanarak indirim kazanabileceği bir iOS sürüş takip uygulaması.

Kaskopilot, hem Android hem de iOS versiyonu bulunan ve Groupama Sigorta'nın araç kaskosu yaptıran müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir sürüş takip uygulaması.

Peki nedir bu sürüş takibi? Kaskopilot uygulaması eğer araba kullanırken açarsanız yapacağınız sürüşü takip ederek tüm detayları kaydeden ve sürüş kalitenize göre size 5 üzerinden bir puan veren hem yararlı hem de kazançlı bir uygulama.

Sadece Groupama ile araç kaskosu yaptıran kişilerin yararlanabildiği uygulama sayesinde arama sürme alışkanlıklarınızı zamanla düzelterek daha sakin ve doğru sürüşler yapmaya başlıyorsunuz.

Uygulamayı indirip kayıt işlemini tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken her sürüşünüzden önce uygulamayı açaral sürüşü başlatmanız.

Sürüşünüz ile ilgili toplam süre, ortalama hız, mesafe ve seyahat haritası gibi bilgileri sürüş sonunda size sunan uygulama sürüşünüzde yapmış olduğunuz hareketlere göre bir de değerlendirme yaparak puan veriyor. Eğer sürekli düşük puanlar alıyorsanız, değiştirmeniz gereken sürüş alışkanlıklarınızın olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Peki bu uygulama bana sadece sürüş alışkanlığı düzeltme şansı mı sunuyor derseniz tabiki hayır. Uygulamanın en can alıcı noktası, kullanımı ile birlikte elde edeceğiniz indirimler. aktif kasko poliçeniz üzerinden uygulanan indirimler, uygulama üzerindeki görevleri tamamlarsanız direkt olarak size geri iade ediliyor.

Kaskopilot üzerinde bulunan 3 görev size toplamda aktif kasko poliçeniz üzerinden yüzde 25 ve bir sonraki sene yaptıracağınız kasko poliçesi içinde sürüş kalitenize göre belirlenecek olan bir indirim sağlıyor.

İlk görev uygulamayı kullanarak 400 Km mesafe gitmek. Bu 400 KM'yi dilediğiniz kadar sürüş toplamında elde etmeniz sonucunda yüzde 10'luk indirim kazanıyorsunuz. İlk görevde uygulamanın size verdiği puanlar herhangi bir sonucu etkilemiyor fakat ilk görevden sonra gelen 90 günde 45 seyahat tamamlama görevine aldığınız sürüş puanlarına göre yüzde 15'e varan ikinci bir indirim daha kazanıyorsunuz. Yani ilk görevden sonra uygulama açık şekilde araç kullanırken hem trafik kurallarına biraz daha dikkat etmeli hem de daha dikkatli sürüş gerçekleştirmelisiniz. Bu görev de tamamlandıktan sonra sınırsız süreli olarak son göreviniz veriliyor. Üçüncü ve son görevde ise amacınız yapacağınız sürüşlerde maksimum puan almaya çalışarak bir sonraki sene yaptıracağınız Groupama kasko poliçesi için güzel bir indirim kapmak. Eğer gerçekten başarılı bir şoförseniz, çok makul oranlarda indirim elde edebilirsiniz.

Hem sürüş bilgilerini görmek, hem daha dikkatli bir şoför olmak hem de indirim fırsatlarından yararlanmak için Grpupama'nın müşterilerine sunduğu bu eşsiz fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederek uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz indirip bir an önce kullanmaya başlamanızı öneriyorum.

YORUMLAR