Kill Me Again : Infectors

Kill Me Again : Infectors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kill Me Again : Infectors, ölümsüz ve tehlikeli undead canavarlara karşı hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir iOS RPG oyunu.

Kill Me Again : Infectors, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecan ve aksiyon dolu bir survival RPG oyunu. Diğer rol yapma oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da bir karaktere sahip oluyorsunuz ve sürekli bu karakteri geliştirerek güçlendirmeye çalışmak ilk amacınız. Fakat daha da önemli olan ise hayatta kalmanız. Bunu sağlamak için düşmanlarınızın yaptığı hamlerere hızlı düşünerek hemen yanıt vermeli ve hem kendinizi korumalı hem de onları yok etmelisiniz. Yoksa tahtalı köye doğru yolculuğunuz başlıyor.

Oldukça gelişmiş bir alt yapıya sahip olan oyunda karakteriniz için zırh eşyaları ve silahlar yaparak karakterinizin çok daha güçlü olmasını sağlamanız gerekiyor. Zombilerle dolu olan şehirlere girerek sağ çıkmak istiyorsanız, güçlü bir karaktere sahip olmalısınız. Ayrıca bu şehirlerde esir alınan rehineleri kurtarmak da görevleriniz arasında yer alıyor.

Oyunda size sürekli verilen görevler nedeniyle hiç boşluğa düşmüyor, aksine oldukça yoğun olarak vakit geçiriyorsunuz. Heyecanı bitmeyen RPG oyunlarından bir tanesi olan Kill Me Again : Infectors'u ücretsiz olarak indirip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifle oynayabilirsiniz.

Eğer bu tür oyunları oynarken korkuyorsanız farklı alternatiflere yönelebilirsiniz çünkü bir çok RPG oyununa göre biraz daha korkutucu olduğunu söyleyebilirim. Eğer korkmuyorsanız mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR