King of Thieves 2.0 (ios)

King of Thieves

2.0
King of Thieves
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    395

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

King of Thrones, RPG türünden hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

King of Thieves, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlence dozu yüksek bir oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza indirebildiğimiz bu oyunda PvP mücadelelere katılabiliyor ve rakiplerimizle amansız bir mücadeleye girişebiliyoruz.

Cut The Rope yapımcılarının elinden çıkan bu oyunda yapmamız gereken şey rakiplerimizin altınlarını ele geçirmek ve kendi altınlarımızı korumaya çalışmak. Dünya çapındaki oyuncularla mücadele ettiğimiz için skor tablolarına adımızı yazdırmak için epey ter dökmemiz gerekiyor. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de kendi karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyor oluşumuz. Böylelikle diğer oyunculardan farklı bir tarz yaratabiliyoruz.

Oyunda toplamda 80 farklı tekli oyuncu görevi bulunuyor. Farklı tasarımlara sahip oldukları için bu bölümleri oynarken asla bir monotonluk hissine kapılmıyoruz. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken King of Thieves iyi bir RPG oyunu arayanların göz önünde bulundurması gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR