Kingdoms of Camelot 18.6.0 (ios)

Kingdoms of Camelot

Kingdoms of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms of Camelot oyunu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Kingdoms of Camelot, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir imparatorluk kurma oyunudur. Güçlü ordular inşa ettiğiniz bu oyunda yüksek stratejik bilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz.

Milyonlarca oyuncuya sahip Kingdoms of Camelot oyununda güçlü ordular inşa ediyor ve gelişmiş savaş stratejileri geliştiriyorsunuz. Gelişmiş bir oyun kurgusuna sahip olan oyunda elit birliklere yön veriyor ve düşmanlarınızı alt ediyorsunuz. Dilerseniz diğer oyuncularla ittifak kurabilir ve amansız savaşlarda birlikte mücadele edebilirsiniz. Kendinizi güçlendirmek için ordularınızın da gelişmiş olması gerekiyor. Hızlı bir gelişim sağlamak için düşmanlarınızı kısa sürede alt etmelisiniz. Ayrıca oyunu sürekli oynadığınız taktirde ödüller kazanıyor ve kısa sürede yüksek skkorlar elde edebiliyorsunuz. Eğer savaş oyunlarına hasta biriyseniz bu oyun hoşunuza gidecek.

Kingdoms of Camelot Özellikleri;

  • Yüzlerce farklı birlik
  • Günlük ödüller
  • Global skor
  • Gerçek zamanlı savaşlar
  • Yüksek stratejik savaşlar

Kingdoms of Camelot oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.