Kliksa

Kliksa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kliksa, Sabancı güvencesi altında hizmet veren oldukça hızlı bir e-ticaret sitesidir.

Sabancı bünyesinde yer alan e-ticaret sitelerinden Kliksa.com’un resmi iPhone ve iPad uygulaması ile hızlı, güvenli ve ucuz alışverişin tadını çıkarın. Oturduğunuz yerden Kliksa ürünlerine göz atma ve satın alma kolaylığı sunan uygulama pratik ve hızlı.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde alışveriş yapmanızı izin veren uygulamalardan biri olan Kliksa, ürünleri kolaylıkla bulmanızı sağlayan modern ve hızlı kullanıma uygun tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Ürünleri kategorilere göre göstermenin haricinde en çok tercih edilen ürünlerdeki indirimleri de göstermektedir. Yeni bir televizyon, telefon veya bilgisayar almayı düşünüyorsanız ve de bunun için ayıracak fazla bir bütçeniz yoksa ana ekranda bu ürünler için ayrı ayrı gösterilen kampanya ve fırsat sayfasına göz atabilirsiniz. Tercih ettiğiniz özel bir marka ürününün Kliksa üzerinde olup olmadığını arama kutusu yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Kliksa.com, ürünleri adresinize hızlı bir şekilde ulaştırmakla kalmıyor, satın aldığınız üründe sorun yaşamanız durumunda (Elektronik bir ürün veya beyaz eşya satın aldıysanız bir sorunla karşılaşmanız olası.) nerede olursanız olun sorununuzu çözüyor.

YORUMLAR