Knights & Dungeons 3.3.14 (ios)

Knights & Dungeons

Knights & Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPG dünyasına adım atacağız.

Oyuncuları rekabet dolu bir rol dünyasına götüren Knights & Dungeons: Epic Action RPG ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor.

Paradox Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Knights & Dungeons: Epic Action RPG ile gerçek zamanlı olarak rol dünyasına girecek ve hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Oyun içerisinde kendi şöfalyemizi oluşturabilecek ve savaşlara dahil olacağız. Oldukça sağlam oynanış grafiklerine sahip olan mobil rol oyunu mekanikleri bakımından da beğenileri topluyor.

10 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapım, 8 Kasım’da yeni bir güncelleme almıştı. Oyun içerisinde oldukça açık bir savaş alanı bizleri bekliyor. Oyuncular bu savaş alanlarında görsel efektler eşliğinde rakipleri ile karşı karşıya gelebilecek ve onlarla savaşabilecekler. Oyuncular karakterlerini geliştirerek daha yüksek seviyedeki rakipler ile savaşma fırsatı elde edecekler.

Dünyanın çeşitli yerlerinden oyunculara sahip olan yapımda sonsuz zindandlara dahil olabilecek ve savaşacağız. Oyun içerisinde yeni yerlerde keşfedebileceğiz.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR