Kono

Kono
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kono uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm toplantı ve davetiye organizasyonunuzu en kolay yoldan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kono uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından kolayca toplantı ve ajanda organizasyonu gerçekleştirebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem bireysel olarak kendi ajandanızı takip edebilmek, hem de buluşma ve çok kişinin katılacağı etkinlikleri takip edebilmek açısından oldukça yeterli miktarda yardımcı araç sunduğunu da belirtmek gerekiyor. Kolay kullanılır arayüzü ve sade yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Uygulamayı kullandığınızda, takviminize herhangi bir etkinlik eklemek istediğinizde, size en uygun an bulunuyor ve o an için gerekli ajanda girdisi uygulanıyor. Daha sonra toplantınıza başkalarını çağırmak istediğinizde, o kişilerin ajandaya uygunluğu kontrol ediliyor ve uygun değillerse etkinliğin vaktinin herkesin müsait olduğu zamana alınması sağlanıyor.

Google Takvim ve iCal takvim ile uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, böylece diğer takvim uygulamalarını da bırakmazı gerektirmiyor ve her şeyinizi popüler takvim araçlarından takip etmeye devam edebiliyorsunuz. Toplantılarınıza davet ettiğiniz kişilerin Kono kullanmaması halindeyse SMS yahut e-posta bildirimleriyle toplantıdan haberdar edilmeleri, uygulamayı oldukça geniş kapsamlı bir hale getiriyor.

Farklı zaman dilimlerinde yer alan ve uzaktan toplantılara katılacak olan kişilerin sorunsuz bir şekilde gerekli saat ayarlamalarını yapabilen Kono, fiziksel olarak bir noktada herkesin bulunması gerekiyorsa trafiği de işin içine dahil ederek navigasyon hizmeti sunabiliyor.

Yeni bir toplantı organizasyonu ve ajanda uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR