Lazors 2.2.0 (ios)

Lazors

Lazors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lazors, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve zorlu bir bulmaca oyunudur.

Lazors, iOS kullanıcıların iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça farklı ve yenilikçi bir bulmaca oyunudur.

Oyun ekranına düşen lazeri yine oyun ekranı üzerinde yer alan aynaların yerini değiştirerek hedef noktaya kadar yansıtmaya çalışacağımız oyunda 200'den fazla zorlu bölüm bizleri bekliyor.

Işığın aynalar üzerinde kırılmasını hesaplayarak, gerekli tüm hamleleri buna göre yapmamız gereken oyunun oldukça bağımlılık yapan bir oyun olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

İlk bölümler her ne kadar kolay olsa da bölümleri geçmeye devam ettikçe karşınıza gelen her bölümün bir öncekine göre daha zor olduğunu fark edeceksiniz ve bir yerden sonra bulmacaları tamamlayarak bölümleri geçmek adeta bir işkence haline gelecek.

İçerisinde ipucu sisteminin de yer aldığı oyunda zorlandığınız bölümlerde bu özelliği kullanarak, bölümü nasıl tamamlayabileceğinizle ilgili ipuçları alabilirsiniz.

Tüm bunların yanında yüksek kalitede grafikleri ve bağımlılık yapan oynanışıyla sizi kendisine esir edecek Lazors'u mutlaka denemenizi öneririm.

Lazors Özellikleri:

  • 200'den fazla bölüm
  • Kolay oynanış
  • İpucu sistemi
  • HD kalitesinde grafikler