Legacy of a Thousand Suns

Legacy of a Thousand Suns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legacy of a Thousand Suns, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Legacy of a Thousand Suns, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bilim kurgu öğelerini içerisinde barındıran MMORPG türündeki başarılı bir mobil oyundur.

Rol yapma türündeki oyun ile evrenin derinliklerine dolaşacak, farklı gezegenler keşfedecek, savaşacak ve kendinizi savunacaksınız.

İmparatorluğu ve prenses Illaria'yı korumaya çalışan bir kahramanın rolünü üstleneceğiniz oyunda amacınız düşmanlarınızı saf dışı bırakmak ve imparatorluktaki huzuru yeniden sağlamaya çalışmak.

Arkadaşlarınızla ittifaklar kurabileceğiniz, farklı görevlere ve baskınlara katılacağınız, karakterinizi güçlendirmek için yeni malzemeler toplayacağınız, yeni eşyalar üretebileceğiniz ve çok daha fazlasının oyuncuları beklediği Legacy of a Thousand Suns, kendi türünün oldukça başarılı örneklerinden bir tanesi.

İlgi çekici müzikleri, mükemmel oyun içi grafikleri, kullanıcılara sunmuş olduğu kazanılabilir başarımları, büyüleyici hikayesi ve çok daha fazlasıyla soluksuz bir macera sizleri bekliyor.

YORUMLAR