Lettercraft 1.0 (ios)

Lettercraft

1.0
Lettercraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lettercraft, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, İngilizce'ye dayalı bir kelime oyunu.

Lettercraft, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kelime oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyundaki temel amacımız ekranda verilen harfleri kullanarak anlamlı kelimeler üretmek.

Oyunu oynayabilmek için belli bir seviyede İngilizce bilmek gerekiyor. Bu yönüyle iyi bir pratik aracı olarak düşünülebilir. Boş zamanlarınızda hem eğlenmek hem de biraz İngilizce kelime pratiği yapmak istiyorsanız Lettercraft iyi bir alternatif olabilir.

Oyunda farklı modlar mevcut. Macera modunda 70 farklı bölüm bulunuyor. Oyuncular kolay, orta ve zor oyun seviyelerinden herhangi birini seçmekte özgür bırakılmışlar. Macera modu haricinde oyunda bir de hayatta kalma modu var. Bu modda bulabileceğimiz kadar fazla kelime bulmaya çalışıyoruz. Eğer yapay zekaya karşı mücadele etmek yerine arkadaşlarınıza karşı oynamak isterseniz çoklu oyun modunu deneyebilirsiniz. Oyunda kelimeleri oluşturmak için harflere sırasıyla tıklamamız yeterli oluyor. Ne kadar uzun kelimeler kurarsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Lettercraft'ta sergilediğimiz performansa göre düzenlenen tablolara yer verilmiş. Bu sayede oyun istatistiklerine erişim sağlayabiliyor ve gidişatımızı takip edebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Lettercraft, kelime dağarcığına güvenen oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR