LINE Card

LINE Card
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak sevdiklerinize resimli ve mesajlı kartlar göndermek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sevdiklerinize, dostlarınıza en güzel mesajları çekici kartlar ile göndermek istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de LINE Card uygulaması ve iPhone ile iPad'ler için kullanıma hazır. İçerisinde barındırdığı çok çeşitli kart şablonları, resim ve yazılar ekleyebilme şansı ile LINE üzerinden arkadaşlarınıza mesajla kartları gönderme özelliği sayesinde tüm kart hazırlama ve göndermeye dair işlemlerinizi tek bir uygulamada çözebiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde kullanabileceğiniz onlarca farklı kart şablonu yer alıyor. İlk olarak bu şablonlardan bir tanesini seçerek işe başlayabiliyorsunuz. Daha sonra telefonunuzun galerisinde bulunan fotoğraflardan bir tanesini de ekleyebiliyor ve üzerine yazı yazabiliyorsunuz. Tüm bu işlemler uygulamanın kolay arayüzü ile oldukça basit hale geliyor. En sonunda ise hazırladığınız kartı LINE mesajlaşma uygulaması üzerinden gönderebiliyor, dilerseniz galerinize de kaydedebiliyorsunuz.

Eğer arkadaşlarınızı ve ailenizi bu ufak sürprizler ile sevindirmekten hoşlanıyorsanız kesinlikle telefonunuzda bulunması gereken ve LINE kalitesini barındıran ücretsiz bu uygulamayı yüklemelisiniz.

YORUMLAR