Mad Transporter

Mad Transporter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Transporter, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir yarış oyunu.

Mad Transporter, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sarsıcı bir yarış oyunu. Sarsıcı kelimesini muhteşem anlamından ziyade gerçek anlamında kullanıyoruz çünkü oyunda gerçekten bol sallantılı yolculuklara çıkıyoruz.

Yarış oyunları kategorisinde yer alsa da Mad Transporter da bir nebze de olsa beceri oyunu dinamikleri var. Bu da oyundan aldığımız keyfi bir basamak yukarı taşıyor. Oyundaki yegane amacımız kontrolümüze verilen ağır vasıtayı sağ sağlim bir şekilde varış noktasına götürmek. Bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü yazının başında da belirttiğimiz gibi yolculuklarımız bir hayli sallantılı geçiyor.

Oyunda çok sayıda bölüm bulunuyor ve bu bölümler giderek artran bir zorluk seviyesinde sunuluyor. İlk birkaç bölümde kamyonun gaz ve fren tepkilerine alışıyoruz. Bu arada ekranın sağında ve solunda bulunan pedalları kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyoruz.

Mad Transporter'da farklı kamyon modelleri bulunuyor ve bunlardan dilediğimizi seçerek oyunu oynamaya başlayabiliyoruz. Kamyon çeşitliliğine ek olarak oyunda birçok farklı rota da bulunuyor. Bu sayede sürekli aynı şeyleri yapıyormuş hissine kapılmadan oyunu uzun bir süre oynayabiliyoruz.

Özet olarak Mad Transporter boş zamanlarımızda oynayabileceğimiz ideal bir oyun. Eğer siz de beceri ve yarış karışımı bir oyun oynamak istiyorsanız Mad Transporter'dan hoşlanabilirsiniz.

YORUMLAR