Madness Road

Madness Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Madness Road mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Madness Road içerisinde yarış oyunu ve aksiyon oyunu karışımı şeklinde bir oyun yapısı bulunduran bir mobil zombi oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Madness Road'da bir zombi kıyameti hikayesi konu alınıyor. Zombiler ortaya çıktıktan sonra bütün sokakları istila ediyorlar ve geriye az sayıda hayatta kalmış insan kalıyor. Biz de bu insanlardan birinin yerine geçiyoruz ve aracımıza atlayarak hayatta kalmaya devam edebilmek için yarışıyoruz.

Madness Road'da aracımızla yarışırken zombileri ezip geçebiliyoruz. Biz yol almaya devam ettikçe daha çok zombinin dikkatini çekiyoruz ve oyun zorlaşmaya başlıyor. Neyse ki çeşitli power upları toplayabiliyor ve geçici olarak avantaj kazanabiliyoruz.

Madness Road'da binaları yıkabiliyor ve etrafı dağıtabiliyorsunuz. Oyunda standart arabaların yanısıra otobüsler ve tırlar gibi çeşitli araçları kullanabilmekteyiz. Bu araçların kilidini toplayacağımız altınlar ve ödüller ile açabilmekteyiz. Araçların farklı sürüş mekaniklerine sahip olması ise oyuna eğlence katıyor.

YORUMLAR