Magic 2014

Magic 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    44

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Magic 2014, kart oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği en iyi ve ücretsiz kart iOs kart oyunudur.

Magic 2014, dünyayı kaısp kavuran Magic: The Gathering kart oyununun modernize edilmiş ve mobil platforma uyarlanmış iOS oyunudur. Eğer daha önce popüler kart oyunu Magic'i oynadıysanız bu oyunu oynarken hiç bir zorluk yaşamazsınız.

Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyunda yapmanız gereken kendinize özel bir kart destesi oluşturmak ve güçlendirmek. Seçeceğiniz büyü ve yaratık kartları ile güçlenecek olan bu deste sayesinde rakiplerinize meydan okuyabilir ve onları oyun alanından silebilirsiniz.

Kendi yapacağınız seçimler ile oluşacak olan desteler ile tamamen kendinize özel oyun tarzınızı oluşturabiliyorsunuz. Farklı taktik ve stratejiler geliştirerek rakiplerinizin hiç beklemediği hamleler yapmak, oyunda sizi başarıya giden yolun kapısını açacaktır. Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen 5'er kart bulunan 3 paket kart vermekte ve farklı oyun modları kilitli durumdadır. Oyunu deneyerek beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın alırsanız, farklı oyun dünyaları, 250'den fazla kilidi açılabilecek kart ve ekstra 7 paket kart size verilecektir. Destenizin gücünü maksimuma çıkarmak için elinizdeki kartlar arasından iyi seçim yapmalısınız. Aksi halde rakipleriniz için kolay bir lokmadan başka bir şey olmazsınız.

Kart oyunları oynamayı seviyorsanız, Magic 2014'ü iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunu sadece boş zamanlarınızda değil, oynayabildiğiniz her an oynamak isteyeceğinize eminim.

Not: Oyunun boyutu yaklaşık olarak 1.5 GB olduğu için oyunu indirmek için WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririm. Sınırlı kapasiteye sahip mobil paketleriniz ile oyunu indirmeniz halinde aylık sahip olduğunuz kullanım limiti dolabilir.