Mango

3.4
Mango
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mango, giyim markasının ürünlerine bakabileceğiniz ve beğendiklerinizi satın alabileceğiniz ücretsiz ve resmi iOS uygulamasıdır.

Mango, markanının iPhone ve iPad sahibi müşterileri için oluşturulmuş resmi iOS uygulamasıdır. Mango'nun tüm ürünlerine ulaşarak bakabileceğiniz uygulama üzerinde aynı zamanda ürün fiyatları da görülmektedir. Hatta beğenmeniz durumunda satın alma işlemlerini de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Modayı yakından takip etmek isteyenlerin mutlaka kullanması gereken uygulamanın tasarımı oldukça modern ve şık. Kullanım kolaylığı da sunan Mango uygulaması üzerinde gezerken kendinizden geçip tüm ürünlere bakabilirsiniz.

Uygulamanın yararlı özelliklerinden bir tanesi de size en yakın Mango mağazasını seçerek nasıl gidebileceğinizi göstermesi. Ayrıca uygulama içerisindeki barkod okuyucu sayesinde Mango ürünlerinin tüm bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı yüklemekle birlikte sadece Mango ürünlerine erişim imkanı değil, aynı zamanda Mango ile ilgili tüm güncel haberlere de ulaşabileceksiniz.