Maniac Manors

Maniac Manors
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maniac Manors, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Maniac Manors, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Macera kategorisi altında sevilen türlerden birisi olan odadan kaçış tarzında olan oyun bulmaca ve macera öğelerini bir araya getiriyor.

Değişik gizemleri çözmeyi seviyorsanız, korku temalı oyunlar hoşunuza gidiyorsa, hikayeyi yavaş yavaş ortaya çıkarmayı seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Oyunun konusuna göre büyük bir malikaneyi satın alıyorsunuz ve gidip keşfe çıkıyorsunuz. Fakat hiç bir şey planladığınız gibi gitmiyor.

Korku dolu anlar yaşayacağınız oyunda merak uyandıran bu malikaneyi keşfederken bir yandan da kaçmak zorunda kalıyorsunuz. Bunun için de farklı bulmacaları çözerek ve etraftaki eşyalardan yardım alarak ilerlemeniz gerekiyor.

Oyun kolay kontrolleri ve hızlı alışma süresi ile dikkat çekerken aynı zamanda etkileyici ve merak uyandırıcı hikayesi ile de dikkat çekiyor. Bununla birlikte oyunun en dikkat çeken tarafı ise grafikleri diyebilirim.

İnanılmaz gerçekçi tasarlanmış ve adeta bilgisayar oyunu oynarmışsınız gibi kaliteli şekilde dizayn edilmiş grafikleri, en ince detayına kadar düşünülmüş mekanlar ve eşyaları ile oyun sizi içine çekiyor. Bunun yanında ses efektleri de yine bu grafiklere eşlik ediyor.

Oyunda değişik olarak bir de akıl sağlığı sistemi bulunduğunu söylemeliyim. Bununla birlikte zorlayıcı görevler de sizi bekliyor. Oyunun tekrar oynanabilirliğinin ise yüksek olduğunu da söyleyebilirim.

Siz de bu tarz odadan kaçış oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.