Marvel Comics 3.6.5 (ios)

Marvel Comics

Marvel Comics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulamasıdır.

Teknolojideki yenilikler çizgi roman severlerin de yüzünü güldürüyor. Zira onlarca lira dökerek tek bir kitap satın alabiliyorlardı. Fakat artık mobil cihazlardaki uygulamalar sayesinde bu fiyatların onda birine çizgi romanlar okuyabiliyorlar.

Çizgi roman sektörünün en iyilerinden birisi de bildiğiniz gibi Marvel Comics. Pek çok çizgi romanla birlikte artık film sektörüne de el atmış olan Marvel, her çizgi roman severin beğenerek okuduğu kitapların yayıncısı.

Artık mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir de uygualaması var. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Marvel Comics uygulamasında Iron Man'den Thor'a, Captain America'dan Spider-Man ve Wolverine'e kadar pek çok sevilen kahramanın maceraları yer alıyor.

Uygulamadaki çizgi romanların fiyatları çok çeşitli. Ücretsiz okuyabileceğiniz pek çok çizgi romanla birlikte 1 dolarda 5 dolara kadar çeşitli pek çok hikaye bulunuyor. Ayrıca bir istek listesi oluşturup daha sonra satın alma şansına da sahipsiniz.

Uygulamada 3500'den fazla çizgi roman bulunmakla birlikte her hafta yeni içerikler de ekleniyor. Eğer siz de çizgi roman okumayı seviyorsanız bu uygulamaya kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR