Matchers

Matchers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    jai bhavnani

Matchers reflekslere dayalı eğlenceli bir beceri oyunu.

Matchers, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için çok iyi bir el-göz koordinasyonuna sahip olmamız gerekiyor.

İlk girdiğimizde oyunun biraz sade olduğunu düşünmüştük. Görsel tasarım olarak oyun çok boş gelmişti fakat oynadıkça anladık ki bu öğeler en son bakılması gerekenler arasında. Ekranın tepesinden toplar teker teker düştükçe ve biz de telaşla aşağıdaki çemberleri renklerle denk getirmeye çalıştıkça oyunun ne kadar zor olduğunu gördük.

Matcher'daki ana amacımız ekranın yukarısından düşen topların rengine göre aşağıdaki çemberlerin rengini denk getirmeye çalışmak. Çemberleri döndürmek için ekrana dokunmamız gerekiyor. Sürekli olarak top düştüğü ve sürekli olarak da düşen topların rengi değiştiği için farklı atraksiyonlar içine girmemiz gerekiyor.

Bu tarz oyunlarda gördüğümüz gibi kazandığımız puanları sosyal medya kanallarımız üzerinde paylaşma şansına sahibiz. Hatta bu sayede arkadaş çevremiz içerisinde keyifli bir rekabet ortamı dahi oluşturabiliriz.

YORUMLAR