Media Markt 3.0.1 (ios)

Media Markt

Media Markt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Media Markt Türkiye'nin resmi uygulaması ile dünyaca ünlü markaların ürünleri tek dokunuş ötenizde.

Avrupa’nın 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt’ın mobil uygulamasını yükleyerek 50.000’ yakın ürüne mağazaya gitmeden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. En yeni televizyonlardan bilgisayarlara, mobil cihazlardan kameralara, beyaz eşyadan oyuncağa onlarca farklı kategoride ürünü yerinizden kalkmadan inceleyebilirsiniz.

Düşük fiyat garantisi, bol ürün çeşidi, hızlı gönderi, güvenli alışveriş, iade garantisi ile diğer teknoloji mağazalarından bir adım önde olan Media Markt’ın ürünlerine akıllı telefon ve tabletinizden de ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Media Markt iPhone ve iPad uygulamasını yükleyerek en yeni ürünlere göz atabilir, internetten ve mağazadan satın alımlarda geçerli fırsatları takip edebilirsiniz.

Media Markt Türkiye uygulamasında TV ve Ses, Telefon, Tablet, Bilgisayar, Foto ve Kamera, Beyaz Eşya, Ev Aletleri ve Yaşam, Kişisel Bakım ve Sağlık, Oyun ve Hobi, Anne ve Bebek Oyuncak kategorileri bulunmaktadır. Aradığınız özel bir ürün varsa hemen kategorilerin üstünde bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Ayrıca Barkod tarama özelliği mağazada incelediğiniz ürünü hızlıca bulabilir ve uygulama üzerinden satın alabilirsiniz.

Media Markt Türkiye Özellikleri:

  • Dünyaca ünlü markaların en yeni ürünleri
  • Güne özel fırsatlar, İnternet kampanyası, Gece Kuşu
  • Adresten ve Mağazadan teslim seçenekleri
  • En yakın Media Markt mağazası bilgilerine ulaşma
  • Siparişleri tek bir ekrandan takip etme