Mega Drift

Mega Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mega Drift, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir drift oyunu.

Yarış oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden Mega Drift, hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir drift oyunu. Gerçekçilikten ziyade mizah üzerine yoğunlaşan bu oyunda birbirinden çılgın tasarımlı yarış arabalarını kullanma şansına sahip oluyoruz. Drift oyunu olduğu için elbette bu araçların hepsi arkadan çekişe sahip.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de kontrolleri. Yarış oyunları dokunmatik ekranlar üzerinde genelde zor kontrollere sahip oluyorular fakat Mega Drift'te her şey son derece basite indirgenmiş. Ekrana dokunduğumuz zaman aracımız drift yapmaya başlıyor. Oyunda çok sayıda araç var fakat bunların hepsi ilk başlarda açık değil. Bölümleri tamamladıkça zamanla açılıyorlar.

Mega Drift'te aklımıza estiği gibi davranmak yerine görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Onlarca farklı görev olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bu görevlerin her biri farklı ortamlarda geçtiği için oyun tekdüze bir hale bürünmüyor.

Facebook bağlantı desteği sunan Mega Drift'te profilimizi oyuna ekleyerek arkadaşlarımıza karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz.

Mizahi fakat kaliteli grafikleri, eğlenceli oyun yapısıyla öne çıkan Mega Drift, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz en iyi drift oyunlarından bir tanesi.