Mikerobe 1.0 (ios)

Mikerobe

1.0
Mikerobe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mikerobe, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlu bir beceri oyunudur.

Mikerobe, sevimli bir bakteriyi kontrol etmeye çalıştığımız çok eğlenceli ama bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, kontrol ettiğimiz bakterinin arkadaşlarını kurtararak, giderek hızlanan seviyelerde toksitlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyoruz. Beceri oyunlarını seven herkesin -özellikle kulaklığını takarak- keyifli zaman geçireceği bu oyuna biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle oyunun temel özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Grafiğinden oynanışına kadar tek kelimeyle ifade etmem gerekirse ''mükemmel'' diyebilirim. Grafikler göz yormuyor ve oyunun temasına uygun olarak çok tatlı olmuş. Oynanış ise bakteriyi elimizle sağa sola hareket ettirerek gerçekleşiyor. Yani ilk oynayışta konrolün oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Ama ilerleyen zorluklarda reklekslerinize bağlı olarak kontrol zorlaşacaktır. 

Mikerobe'un en sevdiğim özelliği ise kesinlikle ses efektleri. Arkaplanda harika bir müzik bize eşlik ediyor ve bakterinin arkadaşlarını kurtardıkça, toksitlere çarptıkça veya oyun bitince çıkardığı sesler oyunu daha güzel bir hale getiriyor. Dolayısıyla sırf bunun için bile çok uzun zaman oyunda kalabiliyorsunuz ve hiç sıkılmadan saatler geçirebiliyorsunuz. 

Oyunun amacı ise toksitlere çarpmadan elimizden geldiğince arkadaşlarımızı kurtarmak. Oyunda 4 çeşit zorluk seviyesi var. Easy ve Normal mod oyunu ilk yüklediğinizde açık olarak geliyor, ama Hard modu için 750 arkadaş, Insane modu içinse 1500 arkadaş kurtarmalısınız. Oyuna başladığınızda sol üstte kurtardığınız arkadaş sayısını görebilirsiniz. Orta üst kısımda ise toksitlere çarptıkça azalan canınız var. Başlangıçta 100 olan canınız 0'a düştüğünde maalesef baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

Game Center üzerinden çevrenizle de rekabet edebileceğiniz Mikerobe'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son zamanlarda oynadığım en eğlenceli oyunlardan biri olması sebebiyle denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR