Mindly 1.2 (ios)

Mindly

1.2
Mindly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mindly uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fikirlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Mindly uygulaması, aklınızdaki fikirleri ve yapmanız gereken işleri çok daha kolay bir şekilde organize edebilmek için kullanabileceğiniz bir görev yönetimi ve zihin haritası yani mindmap uygulaması diyebiliriz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamanın kolay arayüzü ve ilgi çekici yapısıyla denerken sıkılmayacağınıza da eminim. Ücretsiz olarak sunulan uygulamada maalesef öğe adetleri konusunda bazı sınırlamalar mevcut ancak uygulama içinden direkt olarak tam versiyonu satın alabilirsiniz. Ücretsiz sürümün uygulamanın tüm temel fonksiyonlarını öğrenmek ve denemek için yeterli olması nedeniyle bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Son yıllarda fikirlerin görsel olarak daha organize bir şekilde sunulabilmesi için hazırlanan zihin haritalarında tüm fikirlerinizi birbirine bağlayabilir ve renklendirmeler ile bunları birbirinden kolayca ayırabilirsiniz. Ayrıca birbirine bağlı öğeler sayesinde hangi işin veya fikrin hangisine bağlı olduğunu da görebiliyorsunuz.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Sonsuz hiyerarşi ve sıralama
  • Not, görsel veya ikonlar ekleme
  • Renklendirme seçenekleri
  • İçeriği organize edebilme
  • PDF formatında kaydedebilme

Uygulama mobil cihazlarda fikir ve iş organizasyonu konusunda kullanılabilecek en iyilerden birisi ve bunu sade yapısı ile destekliyor. Varolan tüm araçlara erişim çok kolay olduğu için istediğiniz gibi öğeler ekleyebilir veya kaldırmak istediğiniz öğeleri de silebilirsiniz.

YORUMLAR