Mini Golf MatchUp 2.6 (ios)

Mini Golf MatchUp

2.6
Mini Golf MatchUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Golf MatchUp tek kişi olarak birçok parkurda oynayıp online olarak da arkadaşlarınızla kapışabileceğiniz rengarenk bir oyun.

Öyle bir mobil oyun düşünün ki hem son derece basit bir mantığa sahip olsun hem de uzunca sürecek bir oyun zevki versin. Kolay ve aylarca oynanabilecek oyunlar o kadar az ki, örnekleri parmaklarla saymak mümkün. Neyse ki artık sayıyı arttıran Mini Golf MatchUp var.

Ücretsiz bir oyun olan Mini Golf MatchUp, 100 farklı deliğin olduğu tam tamına 10 farklı parkura sahip. Bir başka tabirle sınırsız şeyler deneyebileceğiniz kocaman bir alan var. Önceki kuşakların sokak parklarında oynadığı bu eğlenceli oyun unutulmaya yüz tutu diye endişelenirken mobil platform için gelen Mini Golf MatchUp nostaljik bir eğlenceyi cebinize sığdırıyor. Üstelik gerçek ötesi renklilik, dijital dünyanın bize sunduğu bir artı puan.

Tek kişilik oyun modunda yıldızları topladıkça yeni parkurları açabiliyorsunuz.  Online modunda ise arkadaşlarınızla karşılıklı mücadele edip oyun zevkini ikiye katlayabilirsiniz

YORUMLAR