Minit 1.0.9 (ios)
Minit
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    Devolver Digital

Siyah beyaz dünyaya hoşgeldiniz.

Minit oyunu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Oynadığınız diğer macera oyunlarından hem görüntü itibarı ile hem de oynanış şekli itibarı ile çok farklı bir oyundur. Bu oyun 60 saniye gibi kısa bir sürede oynanır. Zamanla yarıştığınız oyun oldukça tuhaftır. Sizleri siyah beyaz bir dünyanın içine bırakmakta. Kötülüklerden köşe bucak kaçmalısınız.

Talihsiz bir laneti kaldırman için sana sadece 1 dakika süre veriliyor ve oyun sonunda her şey gün yüzüne çıkıyor. Sıradışı insanlara yardım etmek, tehlikeli düşmanları aşmak ve sayısız sırrı ortaya çıkarmak sadece senin yapabileceğin bir iş. Elinden geleni yap ve her şey açığa çıksın. Kolay gibi görünen Minit  oyununda ileriki seviyede seni zorlu görevler bekliyor. Rahatınızı bir kenara bırakıp eğlenceli dolu bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz. 

Minit, oyunda sana yardım edicek birkaç işbirlikçin var: Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann. Hepsi çok tatlı ve sana yardım etmek için can atıyorlar. 

Bulmaca ve macera seven oyunseveler için hazırlanmış eğlence dolu bir oyun. Siz de bu maceraya ortak olmak istiyorsanız hemen indirin ve oynamaya başlayın. Şimdiden oynayan herkese başarılar diliyorum. 

Oyunu iOS cihazlarınıza indirebillirsiniz.

YORUMLAR