Mino Monsters 2: Evolution

Mino Monsters 2: Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mino Monsters 2: Evolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Mino Monsters 2: Evolution oyunculara sevimli mino canavarlarını savaştırma imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir canavar savaşı oyunu olan Mino Monsters 2: Evolution'da yaşadıkları toprakları karanlık güçler tarafından tehdit edilen minoların yardımına koşuyoruz. Minoların topraklarını tehdit eden devlerle savaşabilmeleri ve içlerindeki süper güçleri keşfedebilmeleri için onları topluyoruz, yetiştiriyoruz ve savaş alanlarında devlere meydan okuyoruz.

Mino Monsters 2: Evolution'da oyunculara birçok farklı minoyu bulma ve savaştırma imkanı veriliyor. Oyunun tek kişilik senaryo modu tıpkı bir çizgi film gibi ilerliyor. Savaşları kazandıkça hikaye boyunca ilerliyorsunuz ve yeni bölümleri açıyorsunuz. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi PvP modunda canavarlarınızı diğer oyuncuların canavarlarına karşı savaştırabiliyorsunuz.

Mino Monsters 2: Evolution'ın savaş sisteminde canavarlarınızın süper yeteneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Oyunda sıra tabanlı bir savaş sistemi mevcut; fakat bu savaş sistemi bir süre sonra tekdüze gelmeye başlayabiliyor.

YORUMLAR