MIXED cocktails

MIXED cocktails
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onlarca farklı kokteyl tarifinin yer aldığı bu uygulamada farklı zamanlar için özel olarak seçilmiş içecekler yer alıyor.

MIXED Cocktails iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kokteyl tarifleri uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak doğum günlerinde, kutlamalarda ve diğer özel günlerde sunabileceğiniz çok özel kokteyller hazırlayabilirsiniz.

Uygulamada 400'den fazla tarif, uygulaması son derece kolay öneriler ve püf noktalar yer alıyor. Kullanıcılar tariflerini diledikleri gibi filtreleyebiliyor ve tam olarak ne arıyorlarsa kolayca bulabiliyorlar. Örneğin içimi hafif bir kokteyl veya sert bir karışım arıyorsunuz, sadece bu isteğinize göre arama yapabilir ve en uygun tarifleri listeleyebilirsiniz. En sevdiğiniz kokteylleri favorilerinize saklayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamada sunulan özellikleri yeterli bulmazsanız kayıt olarak ekstra özellikler açabilirsiniz. Şık ve elegant görünen arayüzü, uygulamanın en ilgi çeken özelliklerinden bir tanesi. Bu tarz bir uygulamada sunulan özellikler kadar arayüzün de büyük önemi var ve MIXED Cocktails'in yapımcıları bu durumun farkında gibiler.

Siz de içki kültürüne meraklıysanız ve özel günlerde konuklarınıza sunabileceğiniz farklı kokteyller denemek istiyorsanız MIXED Cocktails'i denemeniz gerek.

YORUMLAR