Modanisa 1.2.9 (ios)

Modanisa

Modanisa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modanisa, tesettürlü giyim modasını yakından takip ederek online alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir iOS uygulaması.

Modanisa, Modanisa.com üzerine tesettürlü giyim ürünleri satışı yapan güvenilir firmanın resmi iOS alışveriş uygulaması.

Tesettürlü giyinen kadınlarımız için yüzlerce çeşit giyim ürünü satışı gerçekleştiren Modanisa üzerinde giyim ürünleri dışında tesettürlü mayo, ayakkabı, aksesuar vb. ürünlerin de satışı gerçekleşiyor.

Tesettürlü giyimde modaya uymak ve trendleri takip etmek isteyen kadınların takip etmesi gerektiğini düşündüğüm Modanisa iOS uygulaması üzerinden online alışveriş yapabileceğini gibi, yeni ürünleri kontrol edebilir ve indirim fırsatlarını görebilirsiniz.

300'den fazla marka ve 20.000'den fazla toplam ürün sayısıyla hem güvenilir hem de kaliteli hizmet sunan Modanisa, tesettürlü giyimin en öncü markalarından bir tanesi. Bu nedenle alışverişlerinizi online olarak gönlünüz ferah bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu en güzel özelliklerden bir tanesi ise beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınız ile Facebook, Twitter, Pinterest ve G+ hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyor olmanız. Böylece arkadaşlarınızın ya da tanıdıklarınızın da en moda tesettürlü ürünleri takip edebilmesini sağlıyorsunuz.

Online alışveriş yaparken indirip kodlarınızı da kullanma fırsatınızın olduğu iPhone ve iPad uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer tesettürlü giyimleriniz ve diğer aksesuarlarınız için online alışverişi tercih ediyorsanız Modanisa uygulamasını kesinlikle indirip kullanmanızı tavsiye ederim.