Monster Warlord 1.2.0 (ios)

Monster Warlord

Monster Warlord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Warlord, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve popüler bir toplanabilir kart oyunudur.

Monster Warlord, dünya genelinde oldukça popüler ve eğlenceli bir toplanabilir kart oyunudur. Kendi kartlarınız ile destenizi oluşturarak diğer oyunculara karşı savaş vereceğiniz oyun, Pokemon'a oldukça benziyor. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda ister oyunda kazandığınız altınlar ile isterseniz belirli ücret ödemesi gerçekleştirerek yeni kartlar satın alabilirsiniz.

Milyonlarca kişi tarafından oyun büyük oyun geliştirici firmalarından olan Gamevil tarafından geliştirilmiştir. Eğer daha önce Pokemon yada diğer kart oyunlarından bir tanesini oynadıysanız oyunun işleyişi hakkında genel bir bilgiye sahipsiniz demektir. Fakat bu oyunda diğer oyunlara göre bazı farklılıklar bulunuyor. Savaşlar esnasında arkadaşlarınızdan yardım isteyebilmek ve farklı kartları bir araya getirerek daha güçlü kartlar elde etmek bu değişiklikler arasındadır.

Başarılı bir kart oyunu olan Monster Warlord'da size verilen görevleri yerine getirerek ödüller kazanabiliyorsunuz. Dünyanın dört bir köşesinden oyuncular ile karşılaşacağınız oyunda kendi kart destenizi güçlendirerek rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Özellikler:

  • Ateş, Su, Hava, Toprak, Karanlık ve Işık olmak üzere 6 farklı kart türü
  • 2 farklı canavar kartını birleştirerek yeni ve daha güçlü canavarlar oluşturma
  • Her canavara özel yetenekler
  • Büyük canavar savaşları
  • Liderlik sıralaması
  • Diğer oyuncular ile savaşma

Eğer Pokemon yada diğer kart oyunları oynamaktan keyif aldıysanız, iPhone ve iPad'lerinize Monster Warlord'u ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR