Moy 2

1.0
Moy 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moy 2, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde bakımını yaparak büyütmeniz gereken ve her an ilgilenmeniz gereken bir ücretsiz sanal bebek oyunudur.

Bir zamanlar elimizden düşmeyen sanal bebekler artık mobil cihazlarımızda. Eğer iPhone, iPad yada Android mobil cihazınız varsa Moy 2 oyunu ile sanal bebek bakma keyfini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz. Fakat bu oyun eski sanal bebeklere göre çok daha gelişmiş diyebilirim.

Oyunda sanal bebek yerine jöleden oluşan sevimli bir yaratığı büyütüyoruz. Cinsiyetini erkek yada kız olarak siz belirliyorsunuz ve ilgilenmeye başlıyorsunuz. İlgilenmek diyip geçince söylemesi kolay oluyor ama bu sevimli şeye bakmak hiç de kolay değil. Çünkü sıkıldığında eğlendirmeli, altını değiştirmeli ve acıktığında karnını doyurmalısınız. Bunlar dışında pislendiğinde yıkamalı ve yeni kıyafetlerini giydirmelisiniz. Gerçek bir bebek gibi şefkat görmesi gereken Moy, onunla ilgilenmediğiniz zamanlarda mutsuzlaşıyor ve bu sizin başınıza daha fazla sorun çıkarıyor.

Konuşabilen bir yaratık olarak geliştirilen Moy, size şarkılar söyleyebilir ve sizinle konuşabilir. Ayrıca Moy'u büyüdükçe her halini Facebook üzerinden arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz. İlk serisinden sonra çıkan 2. oyunu ile de oldukça ilgi gören Moy, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi sanal bebek uygulamalarından bir tanesidir.

Oyunda Moy dışında ilgilenebileceğiniz bir de bahçeniz bulunuyor. Bu bahçeyi kendi zevklerinize göre tasarlayarak istediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle çocukların çok fazla eğlenebileceği bir oyun olan Moy 2'ye mutlaka bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR