Mr. Umbrella 1.5 (ios)

Mr. Umbrella

1.5
Mr. Umbrella
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Umbrella keyif veren fakat aynı zamanda oyuncuları çıldırma noktasına getirebilen bir oyun.

Mr. Umbrella, beceri oyunlarına ilgi duyan iPhone ve iPad sahiplerinin dikkatini çekebilecek nitelikte bir yapım. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sürekli olarak aşağıya düşen bir karakterin engellere çarpmadan ilerlemesine yardım etmeye çalışıyoruz.

Oyunun kontrollere ekrana tek tıklama üzerine kurulu. Çok komplike olmasa da oyunun yapısı zor olduğu için zaman zaman güçlük yaşıyoruz. Ekranın herhangi bir yerine dokunduğumuz zaman karakterimiz şemsiyesini açıyor ve bu sayede düşüşünü yavaşlatıyor. Ekranı bıraktığımızda ise karakterimiz şemsiyesini kapatarak tam gaz düşmeye devam ediyor.

Aşağıya olan yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Dönen çarklar, makine kolları ve dişliler arasından süzülerek mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmamız gerekiyor.

Oyunda kullanılan grafik modellemeleri ve animasyonlar üst düzey kaliteye sahip. Akıcı animasyonlar ve düşme efektleri kalite algısını bir basamak yukarı taşıyor. Epey eğlenceli fakat bir o kadar da sinir bozucu bir deneyim yaşatan Mr. Umbrella, beceri oyunlarına ilgi duyanların kısa sürede favorisi olacaktır.

YORUMLAR